מכתב הערכת נכותו של אדם אל וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי, היא חוות דעת של רופא מומחה בתחומו לפגיעה הגורמת לנכות, באופן פרטי.

מכתב הערכת נכות לצורך תביעת אחוזי נכות מהמוסד לביטוח לאומי, רצוי שיכתב על ידי רופא מומחה בתחום הפגיעה בגינה נתבעים אחוזי הנכות. מכתב הערכת נכות מבוסס על תיעוד רפואי הקשור לפגיעה, בדיקות וצילומים נוספים שיתכן וידרשו על ידי המומחה, במהלך הבדיקה הפיזית לצורך מתן הערכת הנכות וטיבה. על פי ניסיונו של הרופא המומחה ניתן להעריך גם את משך ההגבלה והטיפול בה ואת השינויים העתידיים הצפויים כתוצאה מפגיעה זו, במידה ויהיו.

וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי, מורכבת מרופא של המוסד לביטוח לאומי, בעל מומחיות התואמת את הפגיעה בגינה נתבעים אחוזי הנכות ומזכיר שתפקידו רישום פרוטוקול ושמירה על זכויות התובע.

"חוות דעת שנייה", כשמה כן היא, זוהי חוות דעת נוספת לחוות דעתו של הרופא מטעם המוסד לביטוח לאומי בוועדה הרפואית, אשר מחליט על אחוזי נכות. הרופא מטעם המוסד לביטוח לאומי, אינו חייב לקבל את דעתו של הרופא הפרטי שנתן את "חוות הדעת השנייה" (מכתב הערכת נכות), אבל הוא חייב להתייחס ולנמק בהחלטתו מדוע דעתו שונה ולכן חשיבות בחירת המומחה למתן חוות הדעת.

הערכת נכות לביטוח לאומי -"חוות דעת שניה"
drcovo.com
drcovo.com
drcovo.com
drcovo.com e
drcovo.com e
drcovo.com e

"Shiba" Medical Center Tel HashomerHand surgery department

Ramat GanShai Medical Center– Private Medical Service Tel Hashomer, 4th Gildsgaim St.

Kfar Saba: Eli Horowitz 12.

Postal AddressDr. Alon Covo, 10th HaGanim St.

P.O. Box 3824 Hod Hasharon 4522174.

E-Mail: drcovo@drcovo.com

Appointments and messages054-7232194

מרכז רפואי "שיבא" תל השומר: המחלקה לכירורגיה של היד

מרפאת רמת גן: מרכז רפואי שי- שר"פ תל השומר, רחוב גילדסגיים 4.

מרפאת כפר סבא: מדיקל השרון- רחוב אלי הורביץ 12.

כתובת למשלוח דואר: ד"ר אלון קובו, רחוב הגנים 10 ת.ד. 3824,

הוד השרון, 4522174

דוא"ל: drcovo@drcovo.com

טלפון לזימון תורים והשארת הודעות: 054-7232194

המידע, העצות והתרגילים באתר הינם כללים וחלקיים בלבד ואינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי של רופא.

ד"ר קובו אינו אחראי לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת המידע, העצות והטיפולים לכל מטופל. המידע, העצות והתרגילים אינם מהווים תחליף או תוספת לפרוטוקול הרפואי.

המידע המובא באתר הינו כללי ומשותף לכלל הגולשים ולא חלה עליו סודיות מידע. בכל מקרה של סיבוך באזור הכאב או ספק או שאלה לגבי המידע שניתן באתר, יש לפנות מיד לרופא המטפל.

The information, advice and practices given in this web page are general and partial only and do not seek to replace professional personal advice given by a physician.

Dr. Covo bears no responsibility to any damage caused based on this information or to the degree in which the information, advice and treatment fit each and every patient. The information, advice and practices do not come as replacement or addition to the medical protocol. The information given in this site is general and common to all visitors and is not subject to confidentiality

In any case of complication in the area of the pain, of doubt or question about the information given in this web page, it is important to contact the treating physician immediately.