חוות דעת רפואית הניתנת על ידי רופא מומחה, מוכיחה את הנזק הרפואי הנטען לצורך תביעת פיצויים בבית משפט. ברוב המקרים היא "מחליפה" את הצורך בהגעה של המומחה אל בית המשפט, לצורך מתן עדות.

יוצאת מן הכלל היא חוות דעת מומחה רפואי הניתנת בגין נזק שנגרם בתאונות דרכים, במקרה זה, ממנה בית המשפט את המומחה הרפואי ובדרך כלל שכרו משולם על ידי חברת הביטוח הנתבעת.

חוות דעת רפואית משפטית, הנכתבת על ידי רופא המומחה בתחומו, מתבססת על מידע רפואי כגון בדיקות רפואיות קודמות, צילומי הדמיה, בדיקה גופנית, ספרות מקצועית, הידע המקצועי של המומחה והניסיון המקצועי שלו.

חשוב ביותר, להגיש לרופא המומחה את כל המסמכים והבדיקות הנוגעות למקרה הנתבע, ולא את כל ההיסטוריה הרפואית.

אין חובה משפטית בהגשת חוות דעת רפואית של מומחה בהגשת תביעה בבית משפט, לצורך דיון בפיצויים בגין פגיעה, אולם בהיעדר חוות דעת מומחה רפואי, בית המשפט יכול לקבוע פיצויים שאינם תואמים את אופי ודרגת הפגיעה. במקרים מסוימים ניתן לתבוע בכתב התביעה, גם את שכרו של המומחה הרפואי מהגורם הנתבע.

חוות דעת רפואית משפטית
drcovo.com
drcovo.com
drcovo.com
drcovo.com e
drcovo.com e
drcovo.com e

"Shiba" Medical Center Tel HashomerHand surgery department

Ramat GanShai Medical Center– Private Medical Service Tel Hashomer, 4th Gildsgaim St.

Kfar Saba: Eli Horowitz 12.

Postal AddressDr. Alon Covo, 10th HaGanim St.

P.O. Box 3824 Hod Hasharon 4522174.

E-Mail: drcovo@drcovo.com

Appointments and messages054-7232194

מרכז רפואי "שיבא" תל השומר: המחלקה לכירורגיה של היד

מרפאת רמת גן: מרכז רפואי שי- שר"פ תל השומר, רחוב גילדסגיים 4.

מרפאת כפר סבא: מדיקל השרון- רחוב אלי הורביץ 12.

כתובת למשלוח דואר: ד"ר אלון קובו, רחוב הגנים 10 ת.ד. 3824,

הוד השרון, 4522174

דוא"ל: drcovo@drcovo.com

טלפון לזימון תורים והשארת הודעות: 054-7232194

המידע, העצות והתרגילים באתר הינם כללים וחלקיים בלבד ואינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי של רופא.

ד"ר קובו אינו אחראי לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת המידע, העצות והטיפולים לכל מטופל. המידע, העצות והתרגילים אינם מהווים תחליף או תוספת לפרוטוקול הרפואי.

המידע המובא באתר הינו כללי ומשותף לכלל הגולשים ולא חלה עליו סודיות מידע. בכל מקרה של סיבוך באזור הכאב או ספק או שאלה לגבי המידע שניתן באתר, יש לפנות מיד לרופא המטפל.

The information, advice and practices given in this web page are general and partial only and do not seek to replace professional personal advice given by a physician.

Dr. Covo bears no responsibility to any damage caused based on this information or to the degree in which the information, advice and treatment fit each and every patient. The information, advice and practices do not come as replacement or addition to the medical protocol. The information given in this site is general and common to all visitors and is not subject to confidentiality

In any case of complication in the area of the pain, of doubt or question about the information given in this web page, it is important to contact the treating physician immediately.